subota, 13. travnja 2013.

NK-Dugo Selo vs.HNK-Gorica, 13.04.13. (10.00h) 18.kolo 1:3(0:1)

Napeta utakmica i pobjeda od 1:3!
Ovo je bila jedna, ne bih rekao neizvjesna ali, utakmica koja je lako mogla doživjeti preokret.
Od samog početka stvorili smo veliki pritisak, te već u 2.min. nakon slobodnog udarca Krizmanića za 0:1 zabija Posavec D. Nakon toga udarac Borovca T. u 8.min. brani odlični vratar domaćina. U istoj minuti Agoun T. iz slobodnog udarca šalje loptu malo preko gola. U 9.min. odlična kombinacija Brzovića i Mandića, no vratar brani. U 11.min. odlična prilika Borovca ali lopta prolazi pored vratnice. Imali smo još nekoliko poluprilika i zapetljanaca ispred gola domaćina. U prvih 20-etak minuta domaćin se jednostavno nije uspio sastaviti s loptom. Domaći trener uradio je dvije izmjene te ste stvari na terenu što se domaćina tiče mijenjaju. 1.udarca prema našim vratima upućuju u 21.min. Nakon toga dvije odlične obrane Debijađija u 22.i 25.minuti. Naš trener osjetio je propuste u obrani i napadu, te na poluvremenu također radi dvije izmjene.
Drugo poluvrijeme ponovno stvaramo pritiska. Već u 31.minuti lopta Posavca P. prolazi uz samu vratnicu. U 33.min. na 0:2 povisuje Krizmanić odličnim prodorom po desnoj strani. U 37.min. domaćin šutira loptu sa cca.30m preko naše vratnice. U 38.min smanjuju rezultat na 1:2 iz jedanaesterca, koji je u najmanju ruku bio sumnjiv. U 45.i 54.min. prilike Agouna i Posavec D. čiji udarci loptu šalju pored vratnica. U 46.min odlična intervecija našeg vratara Debijađija. Za konačnih 1:3 svoj drugi gol na utakmici zabija Posavec D na asistenciju Agouna u 58.min. utakmice.
-Snimka spornog jedanaesterca:

Što se tiče igre ekipe Dugog Sela, može se reči da su uglavnom slali duge lopte na našu polovicu te su se na taj naćin pokušavali približiti našim vratima. Tu je naša obrana bila na velikom iskušenju jer su sve lopte uglavnom išle po zraku, pa su svaku loptu morali jako dobro procijeniti - mislim da su odradili odličan posao. Pohvalio bih cijelu ekipu i radi igre, ali i radi toga što su pripomagali našoj zadnjoj liniji. ČESTITKE CIJELOJ EKIPI!!
Što se suđenja tiče - ne volim previše komentirati, ali mogu samo reči da je bilo previše prekida. Svaki čvršći kontakt s igračima domaćina suđen je kao prekršaj.
(S obzirom da je tata Bradić bio odsutan, te nas kao inaće nije mogao obradovati svojim odličnim fotografijama, danas ga je zamijenio tata Skok koji je svoju zadaću odradio odlično... Ovim putem bih se zahvalio i gosp.Topiću koji nam također zna poslati odlične fotografije! Zar nije lijepo kad svako da svoj doprinos....)

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Žordić B, Skok S, Meić N.(od 31. Vranić F.), Brzović F, Mandić A.(od 31. Posavec P.), Posavec D, Krizmanić K, Borovec T, Šestak B, Agoun T.
KLUPA: Trumbetaš M, Vranić F, Đurašin M, Stipić M, Petrović J, Vidak M, Posavec P.
STRIJELCI: 0:1 Posavec D.(2.min), 0:2 Krizmanić K.(33.min.), 1:3 Posavec D.(58.min.).
Naši st.pioniri pobijedili su svoje vršnjake Dugog Sela sa 0:4.

NIKICA TOPIC kaže...

Utakmica je odgođena za nedjelju a u subotu će naša dvojka mlađi i stariji odigrati protiv d.sela