utorak, 5. ožujka 2013.

HNK-Gorica vs.NK-H.Dragovoljac, 05.03.13. (20.00h) prijateljska utakmica 1:1(0:1)

vs.

Rezultat utakmice - realnih 1:1.
Igralo se 2x35 minuta. Treba biti zadovoljan rezultatom, jer je rezultat prikaz igre na terenu. Prvih 10-tak minuta igra se više na polovici gostiju. Nakon dva kornera od kojih jedan izvodimo mi, a drugi gosti, u 16.min Krizmanić upućuje 1.udarac u okvir gostiju. U 16.min gosti imaju odličnu priliku za vodstvo nakon što njihov napadač nekako prolazi našom lj.stranom te šutira po golu, no Debijađi odličnom intervencijom loptu odbija, a odbijenu loptu napadač gostiju šalje preko gola. Nakon toga se igra više po sredini s povremenim pokušajima jedne i druge ekipe da ulaze u suparnički šesnaesterac. U 27.min ekipa H.Dragovoljca postiže pogodak za 0:1 nakon gužve u šesnaestercu. U 30.min Krizmanić iz slobodnog udarca sa oko 18m šutira preko gola.
U 2.poluvremenu imamo puno više loptu u nogama nego igrači gostiju, te se igra većim dijelom na polovici gostiju. U 43.min propuštamo priliku za izjednačenje nakon što lopta prolazi gostujućeg golama a njihov obrambeni igrač spriječi da lopta uđe u gol. U 49.min gosti imaju priliku za gol, no lopta prolazi u samu vratnicu. U 52.min nakon izvođenog kornera Posavec P. glavom upučuje loptu koja se zaustavlja u blatu ispred gol-linije. U 53.min Brzović šutira, golman brani. U 59.min gostujući golman na vrijeme izlazi te zaustavlja loptu Krizmanića i izbija ju u korner. Korner izvodi Krizmanić, Meić je najviši u skoku te njegov udarac lopte glavom brani vratar gostiju, no isti  loptu ne iskontrolira kako treba, te ju Mandić A. šalje u mrežu za 1:1. Nakon toga bilježimo još po jednu priliku na obije strane, od toga jedna odlična obrana našeg vratara Crnolateca. Mislim da je naša zadnja linija unatoč primljenom pogotku odigrala odličnu utakmicu.
Pohvale svim igračima na borbenosti i rastrčanosti. ...i veliki pozdrav gostima!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi (od 52. Crnolatec P.), Žordić B.(od 41. Kopilović L.), Skok S.(od 65. Bradić D.), Meić N, Vranić F.(od 57. Đurašin M.), Posavec P.(od 62. Vidak M.), Posavec D.(od 52. Stipić M.), Agoun T.(od 50. Trumbetaš M.), Krizmanić K, Brzović F, Šestak B.(od 42. Mandić A.).
KLUPA: Trumbetaš M, Vidak M, Kopilović L, Đurašin M, Bradić D, Crnolatec P, Mandić A, Stipić M.

sused kaže...

Nakon segeste jos jednom ste odigrali dobru tekmu sa klubom iz najviseg ranga,nisam bio na utakmici ali po ovome sto citam...cestitke!!!

Kad će više te slike...uredniče daj malo požuri..hahaha..