subota, 25. kolovoza 2012.

HNK-Gorica 1 vs.NK-Vinogradar, 26.08.12.

1.pobijeda, rezultat 7:0 . Odlična utakmica s pregršt golova i prilika. Ne želim za početak puno kritizirati, s obzirom da je ovo bila prva utakmica u ovoj sezoni, te da još nismo kompletni.
Gosti nisu imali previše prilika osim u 15.minuti kad je nakon kasnog izletavanja našeg golamana gostujuči napadač promašio prazan gol, te u 48.min. kad ima je poništen gol radi zaleđa.
A sada malo o našoj igri. U 6.min. za 1:0 glavom zabija Posavec D. na asistenciju danas razigranog Krizmanića. U 14.min.na 2:0 povisuje Krizmanić sa udarcem sa udaljenosti od cca.23 m. Nakon toga slijedi mali niz promašaja naših napadača koji jedan na jedan s golmanom, ili pogađaju golmana ili promašuju gol. U 27.min.gostujući obrambeni igrač s crte izbija loptu nakon što je lopta već prošla golmana. U 29.min.Krizmanić ponovno sa cca.23 m zabija za 3:0. U drugom poluvremenu na 4:0 povisuje Stipić na asistenciju Posavca P. U 33.min. Borovac vuče loptu gotovo s centra u šesnaesterac, nakon čega je atraktivno "zarolao" gostujučeg golmana te zabija za 5:0. Vrijedi još spomenuti jednu pogođenu prečku Krizmanića u 42.min. te minutu nakon toga u 44.isti igrač zabija za 6:0 na dodavanje Vidaka. U 50.min. raspoloženi Krizmanić zabija svoj 4.gol na utakmici solo prodorom za konačnih 7:0. Treba pohvaliti i našu zadnju liniju koja je prilično sigurno odradila svoj dio zadatka. Pohvala svim igračima i samo tako dalje!
U 2.kolu gostujemo u Vrbovcu u subotu 01.09.12. u 10:00 h.

SASTAV: Debijađi P.J.(od 46. Kujundžić), Meić N, Vranić F, Žordić B, Kovačić L. (od 40. Deverić P), Posavec P, Posavec D, Borovac T.(od 42.Jandriš M), Krizmanić K, Mandić A.(od 35. Vidak M), Trumbetaš M.(od 30.Stipić M)
Naši stariji Pioniri pobijedili su vršnjake Vinogradara sa 6:0