subota, 22. rujna 2012.

HNK-Gorica vs.NK-Dugo Selo, 22.09.12.

REZULTAT utakmice 3:1 za nas. Odlična utakmica! Igra puno bolja nego li prošli put. Trener je malo promijenio sustav igre, tako da je sa dosadašnjeg 4-4-2 sustava prebacio na 3-4-3 sustav. A, ne samo to, nego se dala primijetiti bolja suradnja igrača. Bilo je dosta kombinatorike, paseva, povratnih lopti. Možda je mogao biti kud i kamo viši rezultat što se prilika tiče, ali mislim da je puno veća dobit-nesebičnost igrača! Kako je netko u jednom komentaru od prije rekao:"važnija je igra, nego velik broj golova." Tako da dečki samo tako dalje i neće biti problema i sa jačim protivnicima. Igračima Dugog Sela nismo dali puno prilika za prolazak na našu stranu, obrana je stajala dosta visoko.
Već u 6.min. nakon lijepo izigrane situacije pred gostujućim golom, Krizmanić sa 5m promašuje gol. Ali pritisak traje te u 11.min. Posavec P. na asistenciju Krizmanića pogađa za 1:0. U 12.min. Borovac T. izigrava obranu te dodaje Šestaku povratnu, promašaj. U 13.min.nakon ubačaja iz kornera Šestak glavom zabija za 2:0. Gosti jedini udarac u okvir upućuju u 18.min, no za Debijađia lak posao. U 20.min zabijamo iz zaleđa, te se gol ne priznaje. U 22.min. odličan udarac Posavec D. gostujući golman jedva brani i loptu izbija u korner, a iz kornera Borovac odličnim udarcem glavom pogađa ravno u golmana, šteta.
U 2.poluvrijeme kreće se malo žešće. Već u 34.min.Posavec P. na ubacivanje Meića pogađa glavom za 3:0. Od 40.min. gosti se malo bude, te s obrzirom na naše izmjene kreću malo čvršće. To im je urodilo plodom, jer su u samo dvije minute dva puta zaprijetili našem golu. U 43.min. Meić krivo procjenjuje jednu dugu loptu koja ga preskaće, a gostujući napadać ju prima, vodi i zabija za 3:1. Zadnjih 10 minuta gosti malo više dolaze na našu polovicu, ali bez nekih prilika. Valja još spomenuti pokušaj Mandića u 48.min. koji gostujući golman brani i u 58.min.odlična prilika Brzovića, opet golman odlično brani. Po svemu sudeći gosti moraju zahvaliti svojem danas raspoloženom golmanu što nisu kući otišli s više golova u mreži. Našim dečkima poručujem da nastave tako, BRAVO za dobru igru!!! Naravno pohvale i treneru!
Sljedeći vikend igramo ponovno kod kuće, dolazi nam Zrinski.

SASTAV: Debijađi P.J, Petrović J.(od 49. Kopilović L.), Žordić B.(od 38. Trumbetaš M.), Skok S, Meić N, Posavec P.(od 57. Bradić D.), Posavec D, Borovac T.(od 57. Đurašin M.), Krizmanić K.(od 52. Vidak M.), Brzović F, Šestak B.(od 34. Mandić A.).
KLUPA: Trumbetaš M, Đurašin M, Vidak M, Kopilović L, Mandić A, Bradić D.
STRIJELCI: 1:0 Posavec P.(11.min), 2:0 Šestak B.(13.min), 3:0 Posavec P.(34.min), 3:1 (43.min)
Naši stariji Pioniri pobijedili su vršnjake iz Dugog Sela sa 9:1.