četvrtak, 6. rujna 2012.

HNK-Gorica vs.NK-Jaska, 08.09.2012.

Treća pobijeda u nizu, pobijedili smo ekipu Jaske sa visokih 9:1.
Moglo je tu biti i kud i kamo više golova. O našoj igri u 1.poluvremenu ne treba gubiti puno riječi, jer je igra bila predobra. Igrači Jaske nisu se uspjeli približiti golu, jer je sredina terena i obrana funkcionirala odlično-BRAVO! Evo sada redom golovi: za 1:0 zabija Krizmanić u 3.minuti, za 2:0 ponovno Krizmanić u 4.min, za 3:0 opet Krizmanić na dodavanje Posavca P, za 4:0 raspoloženi Krizmanić u 11.minuti. Za 5:0 u 15.min.zabija Brzović nakon odbijene lopte od stative koju je pogodio Mandić, a sam Mandić u 17.min.zabija za 6:0 na ubacivanje Krizmanića. Na 7:0 u 21.min.povisuje Borovac odličnim udarcem sa cca.20 metara. U 22.min.Posavec P. povisuje na 8:0. Bilo je tu još dobrih prilika i obrana inaće nesigurnog gostujućeg golmana.
U 2.poluvremenu imamo mnogo izmjena pa se malo razvodnila igra u sredini terena, tako da su gosti uspjeli koji put i proći prema našem golu. U 41.min. nakon dosuđenog prekršaja gostujući igrač smanjuje na 8:1 iz slobodnog udarca, lopta pogađa drugu stativu i odbija se u gol. U 51.min.gostujući obrambeni igrač ruši Šestaka u šesnaestercu i  sudac sudi penal. Šestak sigurno pogađa za konačnih 9:1. Bilo je tu još i stativa i prečka, ali i jedna dobra obrana danas besposlenog Debijađija.
Ako ćemo igrati kao u 1.poluvremenu, mislim da nebi smijelo biti problema sljedeći vikend u Samoboru.

SASTAV: Debijađi P.J, Vranić F, Žordić B.(od 30. Stipić M.), Skok S, Petrović J.(od. 30. Kopilović L.), Posavec P.(od 42. Vidak M.), Posavec D.(od 48. Đurašin M.), Borovac T.(od 37. Trumbetaš M.), Krizmanić K, Brzović F.(od 48. Deverić P.), Mandić A.(od 30. Šestak B.).
KLUPA: Kopilović L, Deverić P, Šestak B, Vidak M, Stipić M, Trumbetaš M, Đurašin M.
Naši stariji Pioniri pobijedili su vršnjake Jaske sa 2:0.